دوره آموزش زبان آلمانی

در موسسه زبان اکسیر سخن دورهای مبتدی تا پیشرفته زبان آلمانی ارایه میشوند.

زبان آلمانی زبانی از خانواده زبان‌های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه زبان‌های ژرمنی غربی است.

با بیش از ۹۵ میلیون گویشور زبان آلمانی یکی ازپرگویش ترین زبانهای اتحادیه اروپاست.گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و یکی از زبان‌های رسمی نامیبیا است.

دوره آموزش زبان آلمانی

جمعاً حدود ۱۰۵ میلیون نفر گویشوران مادری این زبان هستند و علاوه بر آن در حدود ۸۰ میلیون نفر آلمانی را زبان دوم خود می‌دانند. آلمانی به طور گسترده در مدرسه، دانشگاه و انستیتوهای زبان آموزش داده می‌شود. خارج از اروپا و  بعد از شوروی سابق بیشترین گویشوران آلمانی را می‌توان درایالات متحده آمریکا، کانادا، برزیل و آرژانتین یافت که این به خاطر مهاجرت در ۲۰۰ سال گذشته می‌باشد. آلمانی در دو ایالت داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی پس از انگلیسی دومین زبان در خانه‌ مردم این ایالات است. بر اساس سرشماری ۲۰۰۶ در کانادا تعداد ۶۲۲.۶۵۰ نفر گویشور آلمانی در کانادا زندگی می‌کنند.

زبان آلمانی شامل دو گویش اصلی آلمانی بالا و آلمانی پایین و تعداد زیادی گویش‌های فرعی است. بر اساس این زبان، زبان معیاری با نام آلمانی معیار وجود دارد که بیش‌تر به آلمانی بالا شبیه است، به خارجی‌ها آموزش داده می‌شود و نوعی زبان میانجی است.

دوره آموزش زبان آلمانی

ریشه بیشتر واژه های زبان آلمانی به خانواده زبان های هندی-اروپایی برمیگردد. دسته ای از واژه های این زبان ریشه های لاتین یا یونانی دارند و تعداد کمتری از آنها از زبان های فرانسه یا انگلیسی مشتق می شوند. زبان آلمانی همچنین به واسطه لهجه ها و گویش های متفاوتش مشهور است.

و در نهایت زبان آلمانی، زبان علم، فلسفه و صنعت و پزشکی است و بعد از انگلیسی پر کاربرد ترین زبان دنیاست. کسانی که زبان آلمانی میدانند در واقع قدرتی برای دسترسی به اطلاعات  صنعتی و اقتصادی روز دنیا به دست می آورند.

برگزاری کلاس های زبان آلمانی DaF در موسسه اکسیر سخن

موسسه اکسیر سخن همواره سعی بر این داشته که با بهره گیری از مدرسین و اساتید بسیار حرفه ای و چندین استاد  بومی (نیتیو) از کشور آلمان  طیف متنوعی از کلاس های آموزش زبان آلمانی را به اجرا در آورد.با توجه به نیاز مبرم زبان آموزان گرامی برنامه ریزی و طبقه بندی این کلاسها همگی بر اساس چهارچوب استاندارد بین المللی DaF بوده امتحانات سفارت همیشه ما را بر آن داشته که جدیدترین متدهای آموزشی را انتخاب کنیم و مطابق با به روزترین الگوهای امتحانات سفارت کلاس ها را برگزار کنیم که زبان آموزان هرچه سریعتر به اهداف خود دست پیدا کنند.

از این رو آلمانی آموزان عزیز می توانند ۴ مهارت اصلی را با کیفیت زبان مادری بیاموزند و موفقت خود را در رشته های تخصصی خود  در زمینه های تخصصی پزشکی، کار، اقتصاد و صنعت و غیره تضمین کنند.

متد در نظر گرفته شده برای آموزش این زبان شیرین کتابهای MENSCHEN  می باشد که از سطوح کاملا مبتدیA1 تا پیشرفته را شامل شده و ترم ها به صورت کلاسهای گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می گردد.

طول هر دوره یا ترم های گروهی ۱۴ جلسه بوده و کلاس های نیمه خصوصی و خصوصی به صورت ۱۰ جلسه ای ثبت نام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست