دوره آموزش زبان فرانسه

 

بیش از ۲۶۰ میلیون نفر در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند. در حدود ۷۰ کشور در جهان زبان فرانسوی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است. در عین حال زبان خارجی ای است که پس اززبان انگلیسی بیشترین طرفدار را میان زبان آموزان دارد. فرانسه دارای بزرگترین شبکه موسسات فرهنگی خارج از این کشور است که در آن ها زبان فرانسوی به بیش از ۷۵۰۰۰۰ نفر در سال آموزش داده می شود.

دوره آموزش زبان فرانسه

 

زبان فرانسوی در عین حال زبان کار و زبان رسمی در سازمان ملل، اتحادیه اروپا، یونسکو، ناتو، کمیته بین المللی المپیک یا صلیب سرخ بین المللی است.

برای کسب موفقیت کاری، تحصیلی یا حتی اقامت و زندگی درکشور زیبای فرانسه تکلم به این زبان امتیازی خوبی محسوب می شود. اگر چه برای ادامه تحصیلات عالیه در این کشور نیازی به تسلط کامل بر زبان فرانسه الزامی نمی باشد اما عدم آشنایی بزرگترین دلیل شکست دانشجویان رشته های علوم انسانی خصوصا حقوق دراین مهد علم و استقلال وآزادی بوده است.

زبان فرانسوی، زبان بین المللی  تئاتر، هنرهای بصری، رقص، معماری، آشپزی، مد و… است. تسلط به زبان فرانسوی نه تنها یعنی دسترسی به نسخه اصلی مهم ترین متون ادبیات فرانسه و فرانسوی زبان بلکه یعنی دسترسی به سینما و ترانه های موسیقی. زبانی برای یادگیری زبان های دیگر. با یادگیری زبان فرانسوی می توانید به آسانی زبان های دیگر لاتینی را مثل اسپانیولی، ایتالیایی، پرتغالی یا حتی رومانیایی را بیاموزید.

 

دوره آموزش زبان فرانسه

یکی از معتبرترین و جذاب ترین متد های آموزش زبان فرانسه،  Le nouveau taxi میباشد که مدیران و مدرسین خبره این موسسه نیز همین کتب را جهت آموزش این زبان شیوا و بلیغ درنظر گرفته اند که مناسب برای گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان می باشد. این مجموعه همراه با سی دی صوتی و تصویری با کیفیت بسیار بالا، که زبان فرانسه را گام به گام ازمبتدی تا پیشرفته به طور سریع و بسیار موثر به زبان آموزان آموزش خواهد داد

وجه تمایز این متد آموزشی با دیگر متدهای آموزش زبان فرانسه این است که با تکیه بر هر چهار مهارت اصلی، به صورت ساده و روان فرانسه آموزان عزیز را از سطوح بسیار مبتدی تا پیشرفته گام به گام همراهی می کند.  به طوری که پس از پایان کتاب اول آنان نه تنها به راحتی قادر به مکالمه و صحبت کردن می باشند بلکه توانایی نوشتن نامه و متون ساده را به زبان فرانسوی خواهند داشت

دوره آموزش زبان فرانسه

فرانسه آموزان در این متد نقش اصلی را در کلاس داشته و اکثر فعالیت های کلاسی و گروهی را خود برعهده خواهند داشت و مدرس تنها رهبر آنها خواهد بود در نتیجه انها به راحتی پیشرفت روزانه و جلسه به جلسه درک زبان فرانسه و مکالمه خود را شاهد خواهند بود. این روش آموزشی یکی از به روز ترین و مناسب ترین روشهای آموزش برای کسانی خواهد بود که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان خصوصا کانادا را دارند. این مجموعه در ۳ جلد به صورت بسیار اصولی طراحی و تنظیم شده است، به طوری که هر جلد آن در برگیرنده ی یکی از سطوح بین المللی(A1/A2-B1) آموزش زبان فرانسه می باشد و  پس از پایان جلد سوم کتاب  Le nouveau taxi ، برای سظح B2 کتابEdito  در نظر گرفته شده است.

طول دوره های زبان فرانسه ۱۴ جلسه می باشد که کلاس های نیمه گروهی و خصوصی این زبان به صورت ۱۰ جلسه به ۱۰ جلسه ثبت نام و تمدید می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست